Preview
kurs motorowodny


Strona www: www.mila.szczecin.pl/szkolenia/motorowodne/
Dodano : 2015-10-26
Opinia :
Zapisz się na kurs motorowodny Jeżeli interesują Cię szkolenia żeglarskie takie, jak na przykład kurs motorowodny i wiele innych, serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Nasz dom żeglarski jest miejscem, gdzie znajdziesz szeroką ofertę kursów i szkoleń, w tym profesjonalny kurs motorowodny, który przygotuje Cię do egzaminu i pozwoli nabyć przydatne umiejętności praktyczne. Ponadto, zapewniamy czarter jachtów, rejsy po Bałtyku i nie tylko, a także szereg innych usług związanych choćby z utrzymaniem jachtów i więcej. Poznaj nas bliżej online jeszcze dzisiaj – zapraszamy!

Preview
wypychanie zwierząt


Strona www: prep-art.pl/hunting/
Dodano : 2015-01-07
Opinia :
Interesujesz się łowiectwem? Twoim hobby są polowania? Ale do tej pory nie mogłeś się pochwalić swoimi trofeami wśród znajomych? To mamy dla ciebie świetne rozwiązanie, jakim jest wypychanie zwierząt. Zleć zamówienie, a my zrealizujemy je najlepiej jak potrafimy. Posiadamy do tego stosowną wiedzę oraz doświadczenie. Ponieważ wypychaniem zwierząt zajmujemy się od dawien dawna, bo ponad dwadzieścia lat. Natomiast, jeśli masz własny pomysł na wypchanie zwierząt, które upolowałeś to my je zrealizujemy. Zapraszamy do współpracy.

Preview
wilno przewodnik


Strona www: www.wilno.org.pl
Dodano : 2014-09-01
Opinia :
Piękno Litwy Jeśli szukasz profesjonalnego przewodnika po Litwie, dobrze trafiłeś, ponieważ nasze biuro podróży Lentana posiada ofertę o nazwie: Wilno przewodnik. Cena za certyfikowanego przewodnika po Wilnie wynosi 10 euro za godzinę oprowadzania. Oprócz wycieczek dla grup turystycznych i osób indywidualnych zajmujemy się także przygotowywaniem pielgrzymek, konferencji, spotkań branżowych. Z nami aktywnie spędzisz czas, ale co najważniejsze - tanio. Zachęcamy do skorzystania z oferty Wilno przewodnik wszystkich zainteresowanych.

Strona 1 z 1